Skip to content

Fly me to the moon

Hej,

MarkD obiecał, że puści tego posta. Redakcja Niepoprawnego Radia jest tak skromna, że sami tego nie napiszą i nie puszczą. A okazja jest okrągła, bo równo 22 lata temu komuna upadła (lol)

Zaczynali w marcu 2009 roku i początki wcale nie zapowiadały tego, że dziś każdej audycji będzie słuchać 1 500 osób! Nadają dwie ośmiogodzinne audycje tygodniowo i tylko ja wiem ile czasu, wysiłku i energii na to poświęcają. Skąd to wiem? Sprzątam tu, jestem pewnym źródłem.

Jest ich siedmioro: wzorzec prawicowości Katarzyna (Cécile nie znamy się, ale bardzo Cię lubię, bo jesteś taka bez światłocienia 🙂 ), bardzo medialny Gadający Grzyb (kiedy czytam Twój nowy wpis, to go już słyszę 🙂 ), trzeźwomyśląca JaWa, MarekN (ach, ten stoicyzm, kiedy nadpisałam Ci pliki na serwerze), Janusz Gajewski (zawodowy dźwiękowiec z dużym poczuciem humoru), agenTomasz (podobno to nie ten, ale z agentami to nigdy nic nie wiadomo 😉 ) i MarkD (szkoda słów 😛 ).

Jak jest, ja wiem – Wy wiecie. Wiemy też, że nie ma tych okrrropnych ziobrrrowych pobudek o świcie i wszyscy się kochamy (generale Bondaryk :* ) Dlatego też z radością informuję, że Niepoprawne Radio PL przeniosło swoją siedzibę na Księżyc! Bo wszystkim żyje się lepiej i dostatniej! I bezpieczniej! I radiu też!
więcej tu: http://www.flickr.com/photos/radiopl/sets/72157626785725914/

Działkę na Księżycu (jak najbardziej oficjalnie) wykupił dla radia słuchacz z Zielonej Wyspy, ale tej prawdziwej, oryginalnej.
Pewnie dlatego, że z daleka widać ostrzej. Fajny facet, dlatego mam wrażenie że nie skusi się na kampanię „Polacy z Wysp, wracajcie do kraju”. Nie ten poziom, nie ta świadomość 🙂 Panie Arku, pozdrowienia 🙂 Tacy jak Pan, dają im (Redakcji Niepoprawnego Radia) dużo hmm…, no po prostu im się chce 🙂

Zatem przy najbliżej pełni Księżyca, skierujcie swoje lunety i lornetki na naszego satelitę, na działkę 361/0969. W czwartki i niedziele o 19:00 może nawet zobaczycie redaktora aktualnej audycji?

I.

PS http://www.youtube.com/watch?v=j9h0MNMfKuQ

Komentarze

 1. Katrzyna Lipiec 15, 2011

  Jak bardzo jesteśmy zapracowani i przejęci naszym radiem, to niech świadczy fakt, że dopiero teraz zauważyłam tą piękną laurkę na nasz temat. 🙂
  Dziękuję. Bardzo chciałabym być taka, jak pisze Norwid.
  „Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
  Do tych, co mają tak za tak – nie za nie,
  Bez światło-cienia…
  Tęskno mi, Panie…”
  Ale taki komplement zobowiązuje i dodaje sił.

  Pozdrawiam serdecznie

Trackbacki

Nie ma trackbacków do tego postu.

Skomentuj

Imię i nazwisko (lub nick)

Wymagane

E-mail

Wymagane

www

Opcjonalnie

Treść komentarza

Powiązane wpisy

Niepoprawne Radio PLPolecam audiobooki

Zaprzyjaźnione i polecane

Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie
Strony Patriotyczne
wpis