O autorze

To jest mój blog źródłowy. Piszę, bo denerwuje mnie rzeczywistość a Polska mnie nie nudzi!

OK, czas się zdeklarować. Najłatwiej jak zwykle wypunktować. Oto moje 10+1 poglądów:

1. Uważam że komuniści, aktywni i sprawujący władzę w PRL powinni dziś gnić w więzieniach za zdradę Ojczyzny. Co niektórzy powinni otrzymać karę śmierci.

2. Z 1. wynika, iż jestem za karą śmierci jako zapłatą za wyrządzenie podobnego gatunku krzywdy innym. Ząb za ząb… Ale jestem przeciwko eutanazji i przeciw aborcji, gdyż upatruję w tym możliwości różnego rodzaju manipulacji w szczególności majątkowych. Pewną rolę odgrywa w moich poglądach na te dwie sprawy stanowisko Kościoła Katolickiego.

3.Historycznym błędem było przyjęcie okupacji sowieckiej (prawie) bez walki, w szczególności postawę polskich elit intelektualnych. Postawę Żołnierzy wyklętych szanuję i traktuję jako wzór patriotyzmu

4. UE to dla mnie czysta postać komunizmu z „ludzką twarzą”. Demokracja jest tu przykrywką do totalnej manipulacji. Stąd wszyscy euroentuzjaści (wśród których dominuje wszelkiej maści lewica) budzą moją niechęć i są groźni w stopniu porównywalnym do komunistów z lat 40.

5. Nie czuję się winny zbrodni w Jedwabnem, do której przyznał się Kwaśniewski. Śledztwo w tej sprawie było zmanipulowane przez wrogie polskiemu interesowni narodowemu siły. Dodam, że tego typu podlizywanie się Żydom uważam za haniebne.

6. Za zbrodnie należy odpowiadać. Za Katyń – Rosjanie, za Oświęcim i traktowanie Polaków – Niemcy, za Wołyń – Ukraińcy, za wprowadzenie rękami (o tym świadczą fakty) Żydów, komunizmu w Polsce – Rosjanie i Żydzi oraz Polacy. Jeśli są lub będą udowodnione winy moich rodaków – pochylę głowę w pokorze. Za 68 – Rosjanie i najemnicy m.in. polscy.

7. III RP to transformacja PRLu.

8. Demokracja w jej dzisiejszej postaci to najlepszy do manipulacji system. W dużym stopniu manipulacja ta wykonywana jest przez postkomunistyczne media. Bez mocnego uderzenia w strukturę mediów w Polsce, nic się nie zmieni

9. W polityce międzynarodowej drogą do pokoju jest stosowanie siły przeciwko Rosji i państwom bandyckim. Uleganie szantażowi jest w każdym przypadku błędem.

10. Ograniczanie wolnego rynku jest objawem choroby świata na lewactwo. Tu (jedynie) jestem konserwatywnym liberałem w stylu UPR.

11. Z kilkoma innymi oszołomami prowadzę gadane polityczne Niepoprawne Radio PL internetowe.

12. 10.IV.2010 jest datą najważniejszą w najnowszej historii Polski

Uwagi dotyczące tej strony:
Komentarze, poza pierwszym oraz takimi które zawierają więcej niż 2 linki, nie są moderowane!
Uwaga. Ograniczenie na ilość linków wprowadziłem po otrzymaniu pierwszej setki spamu.

Leave A Comment