Skip to content

Wspaniałe pomysły i goła dupa

Wysłuchałem uważnie wykładu prof.Zybertowicza w ramach Kongresu Polska Wielki Projekt. (Aktualnie w niepoprawnym radiu a także na stronie z audycją http://a-535.4shared.com) I musiałem coś napisać, bo mnie bierze. Zanim przeczytacie posłuchajcie.

Tezy zasadnicze to: nie potrafimy się konsolidować, nie ma przywództwa, ale są już samoistotne elity i potrzebny jest kongres rozproszonego dziś Archipelagu Polskości.

W dużej części poglądy profesora podzielam. Nie będę tu pisał o nich tylko o Was. O was szanowni czytelnicy, blogerzy, administratorzy portali, członkowie i zarządy stowarzyszeń, fundacji, grupki robiące coś na własną chwałę i osobisty sukces. Jesteście samolubnymi patriotami. Zapatrzeni w siebie ogarniacie problem ale nie rozumiecie, że musimy go wspólnie rozwiązać!.

Co z tego że macie portal. Co z tego, że macie własne radio. Co wynika z waszych postów, tweetów czy facebookowych wpisów. Czy czujecie się lepiej jak naplujecie tuskowym do gara wklejając jakis gif na wykop?
Wasz portal przeczyta kilkanaście tysięcy z czterdziestu milionów, waszej audycji w internetowym radiu posłucha kilka tysięcy ludzi, a wasz post kilkaset. Docieracie do opinii? Jesteście zadowoleni z tych wyświetleń? To wyczerpuje waszą potrzebę buntu i protestu? Obnażyliście po raz tysiąc pięćset czterdziesty i czwarty peerel bis? Jeśli tak to gratuluję. Jeśli zrobicie to po raz kolejny to upijcie sie jak jeden czatowicz czyni to regularnie na naszym radiowym czacie pisząc przy okazji (opuszczając litery na skutek uszczerbków klawiatury) : Plska dupa gola, lub nie ma pysloscibo kwy zadza albo Polska miera bo wszystko snsyny. Z tym samym efektem wasza notka się spotka w społeczeństwie, jak jego na czacie. Zbanowana zostanie za wulgaryzmy!

Ja tę potrzebę rozumiem i szanuję. Walka to nie jebajka. Trza w mordę dać aż zaboli. Tylko czy na pewno zaboli? Czy ta Twoja, pisarzu blogerski, notka kogoś zaboli?
Czy ten Twój, Wasz portal do kogoś dotrze ze swoją rewolucyjną treścią? Czy Wasze kolejne radio nada rytm przekazu niezależnej treści do wszystkich Polaków na całym Świecie? A nawet czy ta Twoja corrykta historii zmieni sytuację Polaków i ich głęboki patriotyzm odrodzi?

Odpowiedz sobie, a ja tę odpowiedź w dwóch słowach z tytułu określiłem, bo tyle po tej waszej rewolucyjnej działalności zostanie.

I do tego miejsca pisałem w tonie pesymistycznym, a nie znoszę tego bez wniosku konstruktywnego „jak i co”. Skoro więc profesor (a to jest grupa najbardziej szanowana społecznie) mówi że mamy się konsolidować, to spróbujmy (Słuchaliście już – mam nadzieję – wykładu z audycji).

Znam cztery radia (pseudo radia) internetowe, nadające niezależne, własne audycje. Czy mozna zrobić jedno, cztery razy większe co do ilości słuchaczy i ilości poruszanych tematów?
Znam min.osiem dobrych portali blogerskich. (jeden wykluczam bo złodziej domeny) Czy jest szansa by stworzyć początkowo rss-owy portal o ośmiokrotnej mocy?
Jest miejsce w sieci na zbiór najnowszych informacji mediów niezależnych. Czy komuś zechce się w końcu pracować by ta strona stała się jakimś „onetem” prawicy?
Czy strona dotycząca walki z komuną ( http://ndzw.pl ) znajdzie swoje miejsce na waszych blogach.
Czy każdy z portali musi mieć własne – informacje z mediów? Nie można zrobić jednego źródła, który wsparty byłby (taką samą lub kilkukrotnie mniejszą) pracą poszczególnych adminów z portali? ( kmn.info.pl – w końcu wszyscy tam są dzięki inicjatywie Kongres Mediów niezależnych)
Czy admini stron blogerskich zdecydują się współuczestniczyć w tworzeniu kalendarium wydarzeń patriotycznych kalendarium365.pl

Chciałbym się mylić ale znam odpowiedź.
Dupa blada.

Kto winien ? Nie wiem. Może?
ty
Pomyśl.

List do profesora Zybertowicza mógłbym zacząć: Szanowny Panie profesorze. Nie istnieje archipelag. To są wyspy oddalone od siebie tysiącami mil morskich, a nawet (nie jestem pewien) może znajdują się te wyspy na innych planetach.
Pozdrawiam

Komentarze

Nie ma komentarzy do tego postu.

Trackbacki

Nie ma trackbacków do tego postu.

Skomentuj

Imię i nazwisko (lub nick)

Wymagane

E-mail

Wymagane

www

Opcjonalnie

Treść komentarza

Powiązane wpisy

Niepoprawne Radio PLPolecam audiobooki

Zaprzyjaźnione i polecane

Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie
Strony Patriotyczne
wpis