Skip to content

Jaruzelski zabił Jaroszewicza?

Może byłbym nawet zdziwiony gdyby nie to, że komuchów podejrzewam czasem nawet o to na co dowodów nie mam.
Bo po prawdzie uważam, że należy im wytoczyć proces. Proces w którym obnaży się ich zbrodnie! Taki nasz, polski, proces norymberski.

Nie powinniśmy pomijać żadnej z nich, ale drobiazgowo odkryć i ustalić każdą postać, która brała udział w procesie sowieckiej okupacji Polski. Taki sąd na ludźmi ze zbrodniczych organizacji typu PZPR, SB, UB czy IW. NKWD. Rosjan nie sięgniemy, ale warto byłoby w tym procesie określić i ich winę. Ile było by wątków, ilu oskarżonych nie wiem, ale każdy z nich powinien być prowadzony od początku do końca.

Uświadamiam sobie pisząc tego posta, że marzy mi się (co za fatalne określenie, ale jakże prawdziwe) ujrzeć ć na ławie oskarżonych wszystkich sędziów którzy splamili się wydając wyrok na żołnierzy AK, BCh lub NSZ, każdego partyjnego kacyka który wydał polecenie zgodne z sowieckim prikazem, który służył sowieckiej okupacji. Nadzorcy terenów przywiślańskich sprawnie realizujących rozkazy Moskwy. Po nich, podczas,tych kilkudziesięciu lat pojawiali się młodzi, zdolni i zdyscyplinowani, szkoleni na rosyjskich uczelniach poputiczestnicy. Fantastycznym przykładem jest "magister" polskiej a po prawdzie magister sowieckiej uczelni – TW Alek. Ich także z przyjemnością ujrzałbym w roli sądzonych.

Rozmarzyłem się. Wiem. Jednak to co spowodowało ten stan jest uwiarygodnione śmiercią premiera z PRLu! Tytuł postu znajduje potwierdzenie  w zawiadomieniu do prokuratury z 9 X 2007 roku. Zastanawiam się jak książkę Henryka Skwarczyńkiego przełożyć na język radia (Niepoprawnego RadiaPL).
Póki co opublikuję jedynie dowód że Pan Henryk poważnie potraktował swojego interlokutora.


Ale mogę oczywiście opublikować całą książkę Skwarczyńskiego.

Komentarze

Nie ma komentarzy do tego postu.

Trackbacki

  1. Ponura prawda o „Jaruzelskim” | RACJA Polskiej Lewicy

Skomentuj

Imię i nazwisko (lub nick)

Wymagane

E-mail

Wymagane

www

Opcjonalnie

Treść komentarza

Powiązane wpisy

Niepoprawne Radio PLPolecam audiobooki

Zaprzyjaźnione i polecane

Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie
Strony Patriotyczne
wpis