Skip to content

Zgadzam się z Petru?!. Ludzie powinni wyjść na ulice

Zgadzam się z Petru?!. Ludzie powinni wyjść na ulice

Poza tytułową zgodą, róznię się co do powodów tego wyjścia.
On twierdzi, iż trzeba zatrzymac marsz PIS, a ja uważam, że ten marsz to nasza ostatnia szansa. Więcej ich nie będzie. Jeśli nie teraz, kiedy mamy (będę się utożsamiał z PIS jaki dziś znam) większość w Sejmie, to nigdy. Przy zmasowanej akcji mediów zostanie pył z naszych rządów. Ale tej akcji mogą zapobiec manifestacje, protesty i marsze. Tylko w ten sposób, do czasu anihilacji wpływu mediów jedynie polsko-języcznych, będzie można wspierać kierunek zmian. Ta zmiana telewizyno-radiowego przekazu musi nastąpić szybko. Natychmiast. Ale to kwestia tygodni.

A dziś? Dziś jeszcze nadają wraże TVP, TVN, POLSAT i dziesiątki pomniejszych. Ta pierwsza narobi w gacie, jesli okaże się że zmiany mają poparcie społeczne. Pozostałe należy olać, zlekceważyć i zbojkotować. Zbojkotować!
Wczoraj włączyłem TVN24 by obejrzeć przekaz tej stacji w „Kropce nad I”. Zwycięzcą został poseł PIS – Suski. Nie każdy jest jednak tak dobrze przygotowany do obrony stanowiska PIS, a też w mniejszym stopniu głos taki będzie na tych antenach prezentowany, niz głos obrońców demokracji.
Jeśli więc, raz na dziesięć razy wygra PIS w takiej pseudo debacie to w dziewięciu na dziesięć albo głosu tego nie usłyszymy albo zostanie zagłuszony.

Ś

cios pisał w ostatniej swej notce o bojkotowaniu łże-przekazu. Zgadzam się z nim. Dość wspierania tych stacji. Niech żywią się jedynie Nowoczesną – PO-PSL-SLDowską padliną !

Niektórzy z Państwa zapewne słuchali naszych relacji na żywo z manifestacji pod Sejmem (2XII) i z Trybunału oraz z protesu przed (3XII). Zapewne wiecie jaki był stosunek opłacanych członków Komitetu Obrony Demokracji, Partii Razem, członków SLD a nawet opłacanych z naszej kasy, przebranych za cywilów oficerów stołecznej policji do naszej strony. W mojej ocenie 3:1 na ich korzyść. A liczby nie były wielkie. 150:50.
Nie mozna pozwolić by tak zostało. Na kazdy autobus KOD z Krakowa, trzeba odpowiedzieć trzema. Na każdy oddział policji warszawskiej powinnismy zorganizować pluto narodowców, na każe zgromadzenie partii Razem, młodzieżówki PO etc, powinna zgromadzić się gromada młodzi za PIS itd, itp. Wybroy nie zostały jeszcze skonsumowane. Zmiany w podstawowych kwestiach nie nastąpiły. Musimy wyzwolić RP od zdradzieckiej agentury III RP.

Górnicy, hutnicy, stoczniowcy, członkowie rodzin Radia Maryja, kluby Gazety Polskiej, kibice, narodowcy, członkowie innych patriotycznych organizacji – to dziś decyduje się los Polski. Oni chcą wyprowadzić ludzi na ulicę, więc wyjdźmy! 9 grudnia będzie druga rozprawa w Trybunale, kilka dni później kolejna rocznica wpropwadzenia stanu wojennego. Czy ma być nas 50 osób? Czy nie stać środowisk głęboko patriotycznych na poważną demonstrację?

Wyjdźmy na ulicę by obalić układ okrągło-stołowy. Jeśli się zawiedziemy, zawsze będziemy mogli wyść po raz drugi, trzeci i czwart ! Bo nie jest ważne kto i kiedy, tylko co proponuje. Ale dziś jest sejmowa większość. I danie jej mandatu jest patriotycznym obowiązkiem.

Komentarze

 1. pd Październik 22, 2016

  Rozszyfrujmy KOD – Komitet Obrony Dupy. Nie własnej.

 2. roma Czerwiec 8, 2016

  Wyjdę na ulicę i zabiorę rodzinę, jak Jarosław Kaczyński poprosi. Na razie jego działania i sprawna praca rządu otwierają Polakom oczy, że można być uczciwymi, skutecznymi politykami dbającym o dobro obywateli. Co jest dla wielu pozytywną terapią szokową, po latach tumiwisizmu i licznych afer PO.

  Zatem liczba chętnych do poparcia rządu w razie potrzeby stale rośnie. I fajnie będzie, jak do Warszawy przyjedzie nie 2 miliony, lecz np. 5.

 3. HeteroSapiens Luty 13, 2016

  KOD- dla mnie twór dziwny, budzący grozę… Zgadzam się jednak z tym, że powinniśmy wszyscy wyjść na ulice i zadbać sami (bez wsparcia z Zachodu) o swoje interesy.

 4. Michał Sybirak Styczeń 3, 2016
 5. KRAKU Styczeń 1, 2016

  W 100% popieram Pana wnioski i apele. Duży szacun.

 6. Michał Sybirak Grudzień 20, 2015

Trackbacki

Nie ma trackbacków do tego postu.

Skomentuj

Imię i nazwisko (lub nick)

Wymagane

E-mail

Wymagane

www

Opcjonalnie

Treść komentarza

Powiązane wpisy

Niepoprawne Radio PLPolecam audiobooki

Zaprzyjaźnione i polecane

Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie
Strony Patriotyczne
wpis